Tjera

LAJMI I FUNDIT: Nxirret një trup nga lumi Lepenc që dyshohet të jetë i njërit prej policëve

Ekipet e policisë së Kosovës dhe ato të FSK-së janë duke nxjerrë nga lumi Lepenc një nga trupat që dyshohet të jetë i njërit nga policët e zhdukur pas aksidentit të së shtunës në rrugën Kaçanik-Hani i Elezit, njofton Klan Kosova.

Comments are Closed

Theme by Anders Norén

%d bloggers like this: