Tjera

Katër shqiptarë sonte përball Brazilit

Dita e katert e boterorit sjell ne mbremje nje sfide mjaft interesante.Zvicra sfidon Brazilin ne kupen e botes ne ora 20:00.

Blerim Xhemaili,Granit Xhaka,Xherdan Shaqiri dhe Valon Behrami do te jen titullar ne sfiden e sotme kunder brazilit

Comments are Closed

Theme by Anders Norén

%d bloggers like this: